Rodzinne wczasy na Mazurach.

Klimat panujący na Mazurach pozwala odwiedzającym na pełen relaks wśród jezior i lasów.

Planujesz rodzinne wczasy na Mazurach? W Pensjonacie Alicja każdy znajdzie coś dla siebie! Na 2,5 ha ogrodzonej posesji na dzieci czeka przystosowany do ich potrzeb i zgodny z wymogami bezpieczeństwa plac zabaw, a tam zjeżdżalnie, huśtawki, basen ogrodowy, trampolina. W budynku Pensjonatu znajduje się również kącik Lego, pluszaki, zabawki, gry planszowe.
Do pokoi na życzenie gości wstawiamy: łóżeczka, kojce, wanienki. Godziny posiłków przystosowujemy do potrzeb maluchów.
Na rodziców z dziećmi w pensjonacie czeka przestronna altana pod lasem z hamakami, miejscem na ognisko, rowery, siłownia, sauna, jacuzzi oraz wiele innych atrakcji.
Pensjonat Alicja to również świetna baza wypadowa dla rodzin z dziećmi. Po sąsiedzku mamy fermę jeleniowatych, w pobliskim Kętrzynie funkcjonuje magiczna pracownia Świętego Mikołaja, gdzie na kilku piętrach można podziwiać tysiące ręcznie malowanych bombek, w nieodległych Mikołajkach można poczuć zew żeglarskiej przygody, a sam pensjonat położony jest w otulinie Mazurskiego Parku Krajobrazowego i otoczony pięknymi jeziorami. Na pobliskiej plaży Jeziora Kuc czeka łódka, z której mieszkańcy naszego pensjonatu mogą swobodnie korzystać.

  • 7 noclegów
  • 7 śniadań
  • 7 obiadokolacji
  • rowery
  • jednodniowy spływ kajakowy

Na życzenie gości organizujemy dodatkowe atrakcje takie jak spływy kajakowe dowolnym odcinkiem szlaku Krutyni, wycieczki rowerowe poprzez malownicze leśne drogi Puszczy Piskiej, paintball, strzelanie w naszym lesie. A nawet jeśli zdarzą się chmury na mazurskim niebie, zapewniamy sporo atrakcji pod bezpiecznym dachem naszego pensjonatu. Do dyspozycji gości mamy siłownię, saunę i jacuzzi, bilard, salon z TV i kominkiem oraz kącikiem dziecięcym, jadalnię.

→ dzieci w pokojach opiekunów do 4 lat bezpłatnie
→ dzieci od 5 do 14 lat 50% rabatu

Powyżej pobytu 7 dniowego za każdy dodatkowy dzień pobieramy opłatę 190 zł/os.

Cena pakietu: 1390 zł/os.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.